Petice Zrušme komunisty

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (259 | 54%)
Seznam S-Rank
PageRank
Compete Rank
JyxoRank
Alexa Rank


TOPlist

Věci Neveřejné s.r.o.

JB337de7_barta.jpg

Kmotr Drobek, 2.6.2010

Kladl jsem si otázku: „CO JSOU VĚCI VEŘEJNÉ?" Jedná se o politickou stranu, nebo o něco jiného? Proč má člověk a miliardovým jměním jako je Bárta potřebu míchat se do politiky? Uběhla jen krátká doba od vyhlášení výsledků voleb a já mám čím dál silnější pocit, že by se strana měla spíše jmenovat VĚCI NEVEŘEJNÉ s.r.o.

Po včerejším a předvčerejším jednání o nové vládě můžeme jen konstatovat, že Věci veřejné jsou silně prokorupční a vyděračskou stranou, jejíž hlasité volání po protikorupčním balíku je jen zástěrkou. Objevily se informace, že by VV chtěly (ale pozor,do vlády se necpou, což je právě to vydírání) post ministra vnitra. Jenže také víme čím se živí Vít Bárta, který je hlavní stranický sponzor Věcí veřejných. Ten by tak vedle svého podnikání získal rozhodující vliv na bezpečnostní složky státu, především na policii. Došlo by k nevídanému střetu zájmů. Zvláštní jev u strany, která hlásá oddělení politiky od byznysu. Bártova bezpečnostní firma ABL se totiž už v minulosti ucházela o státní zakázky a vyhrála například výnosný tendr od pražského magistrátu na správu památek. Vzpomeňme také na předvolební hlídky VV, které před volbami pochodovaly vyháněly bezdomovce z laviček. 

Mediálně zdatnější John sice nejprve tvrdil, že VV mají zájem účastnit se ve vládě „Rozpočtové zodpovědnosti", ale zřejmě dostal od ředitele VV s.r.o. přes prsty a upravil rétoriku. Zároveň se ale také snaží mlžit kolem zájmu o post MV. Ujišťuje voliče, že nepůjde do vlády, která nebude bojovat s korupcí. Zároveň popírá i to, že by se ministrem vnitra měl stát volební manažer a mecenáš strany Vít Bárta. (to ale neznamená, že nemají zájem o toto ministerstvo a že by tam nenasadili jiného Bártova člověka) "My otevřeně od začátku říkáme a vůbec s tím nevydíráme: My se nerveme do vlády. Vít Bárta nikdy nebude ministrem vnitra za Věci veřejné," prohlásil. Sponzor strany a podle mého i majitel  véčkařů Bárta prý navíc opustí své pozice ve firmě ABL, dříve než složí poslanecký slib.( běžná finta, kterou před vstupem do vrcholné politiky dělá kdekdo. Např.Řebíček, Topolánek, Rath atd) To je přesně to, co smrdí korupcí na hony daleko. Těžko totiž věřit tomu, že pan Bárta je takový lidumil a státotvůrce, který se vykašle na pozice ve firmě, která mu přináší miliardové zisky a vymění je za post poslance s příjmem něco kolem 1 miliónu za rok.

Výsledky jednání a prohlášení VV s.r.o. se objevily už včera a dnes se můžeme dozvědět z různých tiskovin, jak toto posiluje ČSSD. Ta si znovu začíná dělat zálusk na vládnutí a dokonce vyzývá ducha Paroubka zpět. Například toto:

Protáhneme se do vlády přes Věci veřejné, naznačil Sobotka

"Považuji za absurdní, aby prezident pověřil sestavením vlády Petra Nečase, neboť jeho strana volby nevyhrála," rozhořčil se v úterních Impulsech Václava Moravce. Na sestavení vlády si věří a myslí si, že by ČSSD jako volební vítěz vládnout měla a že by to také zvládla. Jako skulinku, skrze kterou by mohla jeho strana proklouznout až k ministerským postům, vidí Věci veřejné."V sobotu tak rétoricky silná koalice se náhle komplikuje. Věci veřejné řekly, že zvažují jen vládní podporu, nikoli své faktické zapojení do ní. To by znamenalo menšinovou vládu," představuje si už Sobotka premiérské křeslo.

Benda: Paroubek se s demisí unáhlil a už toho lituje

Šéf ústecké ČSSD Petr Benda v pondělí svým spolustraníkům naznačil, že Jiří Paroubek již teď lituje svého kroku, kdy oznámil rezignaci na post předsedy ČSSD. Benda označil odchod z funkce vládce Lidového domu za unáhlený.

 

Paroubek měl se svou rezignací ještě počkat, myslí si Sobotka

Podle prvního místopředsedy ČSSD Bohuslava Sobotky nebyla doba pro rezignaci, kterou si vybral bývalý šéf strany Jiří Paroubek, šťastná. V rozhovoru na rádiu Impuls v úterý naznačil, že Paroubkovo odstoupení bezprostředně poté, co byly zveřejněny výsledky hlasování, straně příliš neprospělo.

 

Paroubkova rezignace byla předčasná, říká David Rath

Znovuzvolený poslanec a středočeský hejtman David Rath považuje rezignaci Jiřího Paroubka na post předsedy za chybu. "Sociální demokracie je tím oslabena," říká. Lidsky ho ale prý chápe. 

 

Naděje, že se český člověk a volič konečně jednou dočká silné a morálně očištěné vlády se stává utopií. Budeme si zřejmě muset zvyknout na fakt, že ať uděláme, co uděláme, budeme podvedeni nějakým vychcánkem jako je Vít Bárta.

 

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "3695"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Anonymní poseroutko, lžete v nicku a nlžete i v dalším textu. Navíc jste příliš osobní a hloupý.
Váš Sedláček alias Kmotrdrobek
Sedláčkova nástěnka - samé bláboly,chybí Vám manuální práce,tam by jste byl užitečnější!!! SOCKO LEVIČÁCKÁ.............
Naivko! Vy jste dosud nepochopil, že média jsou těmi, kdo vytváří politickou náladu v zemi? Vždyť zůstala v rukou bývalých šéfredaktorů z komunistické a svazácké líhně! Každý rozumný člověk přece musel pochopit, že strana, ve které zná akorát jejího mluvčího Johna, je nečitelná. Kdo se řídí podle médií či slibů politiků a vlastní rozum nemá, je manipulovatelný, ne občan, ale ovčan!smiley
Co dělala média, že před nimi nevarovala? Spousta lidí si nejspíše ani neuvědomila, že to je takto nečitelná strana. Osobně jsem je nevolila, taky se divím, že se John k něčemu takovému propůjčí. Každopádně pokud budou hoši takto jednat, tak mají příští volby naprosto jasno, že vypadnou, jako zelení a další pidistrany. Je vidět, že ani Adamovská nezná bývalého muže tak dobře, když ještě nedávno tvrdila, že určitě Radek věci pomůže. Jak to vypadá Radek pomůže zpětně do sedla zase socanům. Do háje zelenýho se všemi těmi hochštaplery a vyčůránky, kterých je zřejmě plná republika. Už to je vážně na defenestraci, žádní jiné východisko nevidím. VV mě tedy definitivně naštvali.smiley
Když Barta mluvil v televizi, vypadal vedle mediálně protřelého Johna jako blekotající učedník! Kdy a za jakých okolností se z takového prosťáčka stal miliardář? Vzhledem k tomu, že po listopadu se tady nejvíce napakovali komunisté se svými rodinami a jejich podlézavci, považuji VV za Trojského koně levičáků, kterého se jim podfukem podařilo dostat do parlamentu! máme se ještě na co "těšit"!
Sedláčkova nástěnka - samé bláboly,chybí Vám manuální práce,tam by jste byl užitečnější!!! SOCKO LEVIČÁCKÁ.............
Co dělala média, že před nimi nevarovala? Spousta lidí si nejspíše ani neuvědomila, že to je takto nečitelná strana. Osobně jsem je nevolila, taky se divím, že se John k něčemu takovému propůjčí. Každopádně pokud budou hoši takto jednat, tak mají příští volby naprosto jasno, že vypadnou, jako zelení a další pidistrany. Je vidět, že ani Adamovská nezná bývalého muže tak dobře, když ještě nedávno tvrdila, že určitě Radek věci pomůže. Jak to vypadá Radek pomůže zpětně do sedla zase socanům. Do háje zelenýho se všemi těmi hochštaplery a vyčůránky, kterých je zřejmě plná republika. Už to je vážně na defenestraci, žádní jiné východisko nevidím. VV mě tedy definitivně naštvali.smiley

Administrátorem stránek je Radek Sedláček (nickname Kmotr Drobek), Chcete-li zde publikovat své příspěvky, tak je laskavě posílejte na emailovou adresu stránek Politikmann.

Tyto stránky dodržují právní předpisy o ochraně osobních údajů a autorský zákon. Nebudou zveřejňovány anonymní příspěvky, nebo příspěvky s vulgárním, nebo rasistickým obsahem.
Stránky a jejich obsah je určen jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách POLITIKMANN, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
Copyright © Politikmann a RASgrafTyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http://radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one