Petice Zrušme komunisty

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (259 | 54%)
Seznam S-Rank
PageRank
Compete Rank
JyxoRank
Alexa Rank


TOPlist

Často slýchám nářky lidí, jak je k nim osud nemilosrdný. Nemají peníze, nemají práci. Však druhým, těm se to mluví. Oni by si také vyskakovali, kdyby byli podnikately. Jenže oni měli smůlu. Neměli kapitál. Nepotkali příležitost. TO VŠECHNO JSOU VÝMLUVY.    

Je totiž strašně pohodlné svádět své prohry a neúspěchy na OSUD. My sami musíme chtít a něco pro to udělat. A čím víc chceme a děláme, tím víc z toho máme. Nic ale není zadarmo.

Znám taxikáře, kteří si stěžují na konkurenta. Jenže když jim zavoláte, tak čekáte čtvrt hodiny. Dopoledne se nedovoláte vůbec. A konkurence jezdí hned a nonstop. Znám podnikatele, kteří pracují 16 až 17 hodin denně. Neví, co je dovolená. Soukromý život téměř žádný. Jsou tvrdí ke svým zaměstnancům, ale dají jim velmi slušně vydělat. Znám firmy, které byly založeny ze zoufalství a nedostatku volných míst na trhu práce. Po letech tvrdé dřiny se ze základního kapitálu 2000 Kč stal majetek miliónové hodnoty. Znám malíře pokojů, který se nezastaví. Z práce pro podnik chodí rovnou na další kšefty. Nezná soboty, neděle. Denně začíná ráno v 6 a končí kolem deváté večer a hromada jeho kolegů nemá do čeho píchnout. Znám také spousty dalších, kteří denně sedí po hospůdkách a pláčou nad svým osudem. Jenže si musíme uvědomit, že svůj OSUD JSME MY !!!

Administrátorem stránek je Radek Sedláček (nickname Kmotr Drobek), Chcete-li zde publikovat své příspěvky, tak je laskavě posílejte na emailovou adresu stránek Politikmann.

Tyto stránky dodržují právní předpisy o ochraně osobních údajů a autorský zákon. Nebudou zveřejňovány anonymní příspěvky, nebo příspěvky s vulgárním, nebo rasistickým obsahem.
Stránky a jejich obsah je určen jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách POLITIKMANN, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
Copyright © Politikmann a RASgrafTyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http://radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one