Petice Zrušme komunisty

Líbí se Vám tyto stránky?

Ano, líbí (259 | 54%)
Seznam S-Rank
PageRank
Compete Rank
JyxoRank
Alexa Rank


TOPlist
masna.jpg

Pořád mne překvapuje krátká paměť lidí. Mám známého MUDr.Tomáše Lebenharta, který se zabývá tzv.Celostní medicínou. Musím se ho zeptat, jestli s tou lidskou pamětí jde něco dělat. Ale přílišné naděje si nedělám. Někteří si prostě pamatovat nechtějí. Proto mám ještě plán „B". Podnikatelský záměr.

Řekl jsem si, když mohou být výdělečná westernová městečka, proč ne komunistické. Představa je taková:

1)    Sehnat nějakou neudržovanou, zadluženou a téměř vylidněnou vesničku.

2)    Obehnat ji ostnatým drátem

3)    Vybudovat technické zázemí

4)    Sehnat sponzory

5)    Najmout personál

6)    Vydělávat velké prachy

 

Možná by mohla přiletět i nějaká podpora od KSČSSD a od EU. Klientelu předpokládám mezinárodní.

Představa: Klienti přijedou do komunistického skanzenu. Na celnici mezi ostnatými dráty odevzdají všechny potraviny, nápoje, mobilní telefony, notebooky, radia a další vyspělou techniku. Zaplatí si za pobyt. Vymění Kč, nebo Euro za Kčs ve správném kurzu. Odevzdají oděvy a bude jim zapůjčena apartní tepláková souprava a montérky. Poté budou ubytováni dle možností. Potrava bude složena z pečiva a mléčných výrobků. Kdo chce maso, bude muset v úterý ráno do fronty. Apartmány budou osazeny moderními Tv přijímači v retro stylu. Rozvod kabelové sítě umožní sledování max. dvou programů dobové angažované tvorby. Vysílání bude zakončeno nejpozději o půlnoci státní hymnou. Po stejné síti bude provozován i rozhlas po drátě s oblíbenými písničkami pro naše proletáře. Po 20 hodině občas dojde k výpadku el. proudu a dopoledne bude platit šetření kvůli energetické špičce. Klientům bude k dispozici kino a divadlo s dobovými kusy typu Sokolovo, Zbraně pro Prahu, Timur a jeho parta. Kdo si odskočí do hospody na pivko, musí počítat s pravidelnou policejní kontrolou. Také si musí dávat pozor na pusu, neboť v restauracích budou nasazeni agenti STB ( bývalí zaměstnanci ABL) Za štvavé řeči bude následovat zatčení a zbití. V provozu bude i záchytná stanice. Zelenina bude z vlastních zdrojů. Klienti ji budou pěstovat v odpoledních hodinách. Nesmí očekávat v konzumu takové pochutiny, jako jsou citrusy, banány apod. Pokud bude žena v době pobytu potřebovat zvýšenou hygienu, nechť si poradí jak umí. Toaletní papír nahradí výstřižky z Rudého práva. Každou sobotu bude pro jednotlivé turnusy uspořádána pracovní sobota. Každý „DOBROVOLNÍK" dostane ke svačině Kofolu, 2 rohlíky a špalíček salámu v papírovém pytlíku, který v případě nouze může použít místo Rudého práva. V týdnu se bude pracovat na akcích „Z". Tam nebude ani svačina. V neděli odjezd. Tedy pokud si klient pobyt neprodlouží pro velký úspěch. Při odchodu mu bude navrácen osobní majetek. Bude si moci zakoupit upomínkové předměty, tepláky, pohlednice atd.

 Do budoucna předpokládám otevřít celou síť takových skanzenů. Nápadů na vylepšení a další atrakce je dost. Dám práci desítkám lidí, oddlužím vesničku a stanu se majetným. Ať žije budování socialismu - HURÁ

 

Radek Sedláček. 1.6.2011 jako Dárek ke dni dětí.

Administrátorem stránek je Radek Sedláček (nickname Kmotr Drobek), Chcete-li zde publikovat své příspěvky, tak je laskavě posílejte na emailovou adresu stránek Politikmann.

Tyto stránky dodržují právní předpisy o ochraně osobních údajů a autorský zákon. Nebudou zveřejňovány anonymní příspěvky, nebo příspěvky s vulgárním, nebo rasistickým obsahem.
Stránky a jejich obsah je určen jen pro osobní využití. Bez předchozího písemného souhlasu je zakázána jakákoli další publikace, přetištění nebo distribuce jakéhokoli materiálu nebo části materiálu zveřejněného na stránkách POLITIKMANN, a to včetně šíření prostřednictvím elektronické pošty, SMS zpráv a včetně zahrnutí těchto materiálů nebo jejich části do rámců či překopírování do vnitropodnikové či jiné privátní sítě a včetně uchovávání v jakýchkoli databázích.
Copyright © Politikmann a RASgrafTyto stránky na systému Webgarden zhotovila RASgraf Klatovy http://radeksedlacek.mypage.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one